MERAKLISINA


Merhaba, Meraklısına tamamen büyümeye açık ve bilgi sunmayı amaçlayan bir bölüm. Sayfalarımızda gezin, fikirlerinizi belirtin ve hatta sizler de ilgilendiğiniz bir konu varsa ciddi bir birikimle burada yer alın. Meraklısına herkes için...

Cevre ve Trafik / Ugur Okcu

Uğur Okçu'nun katkılarıyla Çevre ve Trafik sorunlarına duyarlı herkes için artık sesini duyurabileceği, bu konulardaki tepkisini gösterebileceği bir oluşum var. Çevre ve Trafik sayfalarımız sizlerle tanışmayı bekliyor...

BOOMERANG - Sihirli Sopa / Cem Teoman

Cem Teoman, "boomerang" sayfalarında Avusturalya'nın ilginç özellikli ahşap sopası hakkında tüm bilgileri sizlere sunuyor.


ADA Bahçe Sayfamız açıldı. Çeşitli bitkilerin özelliklerini, genel yetişme isteklerini ve bakım tekniklerini bulabilirsiniz.


OUTDOORS - Geziler, Bilgiler, Oneriler

OUTDOORS Sayfalarımızda, bu konuyla ilgili pek cok yardımcı bilgi, linkler, gezi önerileri ve fotoğraflar bulabilirsiniz.

YAHYA'NIN BISIKLETI - Bisiklet Kulturu, bilgiler

"Yahya'nın Bisikleti" adıyla başlayan bisiklet sayfalarımızda Yahya DAİ sizlere bisiklet konusunda faydalı bilgiler sunuyor. Bunların yanında her türlü sorularınızı da cevaplamaya hazır.

DENIZ KOPUGU

Bu sayfalarda, bir denizci ve fotoğrafçı olan Uğur Okçu'nun denizcilerle birlikte ülkeleri gezmenin sıkıntı ve güzelliklerini yansıtmasını paylaşacağız, fırtına ve korsanları tanıyacağız.

ADA-MUTFAK - Yemekler, Tatlilar, Mezeler, Kokteyller / Tulin'in Kosesi

ADA-Mutfak sizlere geniş bir yelpazede yemek yapma ve yemenin zevkine varabilmeniz için değişik alternatifler sunuyor. Zengin yemek tarifleri, pratik bilgiler, kokteyller ve yemek kültürüne dair pek çok şey yakında bu sayfalarda. Ayrıca "Tülin'in Köşesinde" usta bir aşçı ile tanışacak, onun lezzetli yemeklerinin sırrını paylaşabilecek, onunla yemek konusunda yazışabileceksiniz.
ADA-MUTFAK - Yemekler, Tatlilar, Mezeler, Kokteyller / Tulin'in Kosesi

Günümüzde sabah erkenden kalkıp evde birşeyler atıştırmaya vakit bulamayanlar, yoldan aldıkları sıcacık simiti yiyerek açlıklarını giderirler. Hele yanınında bir bardak sıcak çay varsa simitin keyfine doyum olmaz. Türkiye'nin ilk fast-food'u hakkında sizlere bilgi verecek "Çıtır çıtır" bir sayfa.
ADA-NET - Ana Menu | E-Mail | Arama | Site Haritasi | Yardim

ADA-NET

Internet Servisleri

G-TASARIM

Web Tasarımı